رسانه‌هاي خارجي

وبلاگ‌نویسان محافظه‌کار ایرانی ـ اسمال مدیا

در ۳۱ خرداد ۱۳۹۱، مطلب طنزی را با عنوان «چرا گفتگوهای مسکو به نتیجه نرسید!»، در همین وبلاگ منتشر کردم. این نوشته، گفتگویی طنز میان سعید جلیلی و کاترین اشتون بود. «اسمال مدیا» (Small Media)، در همان زمان، این نوشته را به شکل مفصلی بازنشر داد. دست‌اندرکاران این گروه، نه تنها به انتشار این مطلب اشاره کرده بودند بلکه زحمت ... ادامه مطلب »

واکنش خبرنگار بی‌بی‌سی فارسی به تودیع و معارفه رییس حوزه هنری استان تهران

سیاوش اردلان، خبرنگار و مجری بی‌بی‌سی فارسی، در صفحه فیس‌بوک خود، به مراسم تودیع فاضل نظری و معارفه محمد سرشار در روز سه‌شنبه ۵/۱۰/۱۳۹۱ واکنش نشان داد. اردلان که چند ماه قبل، همراه با پونه قدوسی، همکاری با برنامه «نوبت شما» بی‌بی‌سی فارسی را خاتمه داد؛ با انتشار تصویری از سخنرانی رییس حوزه هنری، به عینکی بودن و محاسن داشتن ... ادامه مطلب »

بازتاب « دروغها و راستهای بیانیه موسوی» در بی‌بی‌سی فارسی

روز دوشنبه، دوست و برادر عزیزم یاسر مرادی، خبرم کرد که تلویزیون بی بی سی فارسی (BBC Persian) به بررسی بیانیه هفدهم میرحسین موسوی پرداخته و به نوشته «دروغ‌ها و راست‌های بیانیه شماره ۱۷ میرحسین موسوی» اشاره و بخش‌هایی از آن را بازخوانی کرده است. با پرس و جو از دوستان، متوجه شدم که روز یکشنبه ۱۳/۱۰/۸۸، حدود ساعت ۱۹ ... ادامه مطلب »

سردرآوردن از تلویزیون اینترنتی به جای ماهواره!

امشب، پسرم تب‌دار است و بیدار ماندن بر بالین او، فرصتی برای وب‌گردی مهیا کرده است. در جستجوهایم، به بازتاب نوشته «تشکیلات راه سبز امید = ترسا» برخوردم. دیدم که تلویزیون واشنگتن، در بخش ایران خود، پس از معرفی نوشته‌ای از پایگاه عطاء‌الله مهاجرانی، به این نوشته من پرداخته است. این تلویزیون اینترنتی، عنوان «یک بلاگر اصولگرا، تشکیلات موسوی را ... ادامه مطلب »

یک بلاگر اصولگرا، تشکیلات موسوی را به چالش می کشد ـ تلویزیون واشنگتن

محمد سرشار در وبلاگ «تردید»، پیشنهاد میرحسین موسوی، نامزد اصلاح طلب معترض به نتایج انتخابات ریاست جمهوری پیرامون راه اندازی «تشکیلات راه سبز امید» را مورد بررسی و تجزیه – تحلیل و نهایتا حمله قرار داده و معتقد است نام مخفف این تشکیلات یعنی «ترسا»، نشان از هوشمندی آشکار وی دارد ؛ چرا که: “… در لغت‌نامه دهخدا، دو معنا ... ادامه مطلب »